Bravandreqës (Gjermani)

 

Publikuar më 12 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 127 | ID: #7032
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Bravandreqës (Gjermani)

• Montimi dhe c'montimi
• Përgatitja e pjeëve për saldim
• Ngjitja e elementeve
• Sigurimi i cilësisë për punën tuaj
• I ntegrimi në ekip Eksperiencat
• Përvoja paraprake në këtëfushë
• Së paku 3 vite përvojë pune në këtë fushë
• Preferohet aftësi saldimi (teknikat MAG dhe TIG)
• Posedimi i patent shoferit eshte obligative
• Autonomi dhe rigorizitet në punë

Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Depoistë

Depoistë

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier (Gjermani)

Kuzhinier (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE

XHEL PER ZGJATJEN...

Kosovë, Prishtinë
Ofertë punësimi në Gjakovë

Ofertë punësimi...

Kosovë, GjakovëThis page took 0.057037 seconds to load. Memory usage: 5.86 M