Mekanik (Gjermani)

 

Publikuar më 12 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 147 | ID: #7031
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Mekanik.

Detyrat dhe Përgjegjësltë :
• Riparimi dhe montimi mekanik i prototipeve të plota bazuar në vizatimet teknike dhe diagramet e instalime elektrIke janë pjesë e biznesit tonë të përditshëm
• Ju duhet te perdorni aftësitë e tyre në inspektimin, mirëmbajtjen / riparimin e paisjeve
• Ju e dokumentoni procesin e montimit dhe të prodhimit në mënyrë rutinore
• Marrja e komponentëve për prodhimin e paisjeve mekanike plotëson detyrat tuaja

Eksperiencat :
• Trajnim ose praktike te perfunduar ne fushen mekanike ose elektrike ose te ngjajshme
• Njohuri mekanike themelore
• Gatishmeria per te punuar me nderrime gjithashtu edhe ne fundjave
• Puna ne ekip,te punoni ne menyre te pavarur,sidhe te jeni person i besueshem ne pune

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Depoist (Gjermani)

Depoist (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Ndihmës në Ndërtimtari (Gjermani)

Ndihmës në...

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier (Austri)

Kuzhinier (Austri)

Kosovë, Prishtinë
Pastrues (Austri)

Pastrues (Austri)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.055266 seconds to load. Memory usage: 5.86 M