Punëtor Ndërtimi (Gjermani)

 

Publikuar më 07 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 121 | ID: #7001
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049720999
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte në Ndërtimtari.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Krijimi i aktiviteteve të punës dhe zbatimi i planeve
• Komunikimi me nënkontraktuesit
• Kryerja e aktiviteteve në mënyrë të pavarur
• Përgatitja e raportit mujor

Eksperiencat :
• Së paku shkolla e mesme
• Sens të lartë përgjegjësie dhe nivel të lartë të ndërrmarësisë
• Njohja e softuerëve për ndërtimari është avantazh
• Aftësi të punoni në mënyrë të pavarur, të besueshme dhe të strukturuar

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri: Punsohu.eu

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Koordinator Projekti (Gjermani)

Koordinator...

Kosovë, Prishtinë
Recepsionist (Suedi)

Recepsionist (Suedi)

Kosovë, Prishtinë
Transportues (Zvicër)

Transportues...

Kosovë, Prishtinë
Saldues (Suedi)

Saldues (Suedi)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.053934 seconds to load. Memory usage: 5.86 M