Elektricist (Gjermani)

 

Publikuar më 06 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 127 | ID: #6978
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049796777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Elektricist.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Ata merren me montimin / instalimin dhe komisionimin, si dhe mirëmbajtjen e sistemeve të tensionit të ulët dhe sigurisë
• Ju punoni me rrjetet e sigurisë dhe të të dhënave, sistemet e transmetimit të të dhënave dhe pajisjet e sigurisë etj
• Për mëtepër, detyrat tuaja përfshijnë instalimin, konfigurimin dhe parametrizimin e softuerëve, pajisjevedhe rrjeteve, si dhe programimin dhe kontrollet e sistemit

Eksperiencat :
• Ju keni përfunduar trajnimin ose praktiken si elektricIst,mekanik ose një kualifikim të ngjashëm
• Përveç kësaj,keni pervoja te puneve te mehershme ne kete drejtim ose te ngjajshme
• Si një kompani me njëfokus tëfortë të klientit, ne presim që punonjësit tanë të kenë një aftësi shumëtë mirë për të komunikuar, si dhe një shkallë të lartëtë motivimit dhe angazhimit
• Pune ne ekip,te jeni fleksibil dhe te kryeni punen si i pavarur

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

KERKOHET GAZETAR/E

KERKOHET GAZETAR/E

Kosovë, Prishtinë
Agjent i Shitjes (Gjermani)

Agjent i Shitjes...

Kosovë, Prishtinë
Bravandreqës (Gjermani)

Bravandreqës...

Kosovë, Prishtinë
Ndërtimtari (Gjermani)

Ndërtimtari...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.051611 seconds to load. Memory usage: 5.86 M