Koordinator Projekti (Gjermani)

 

Publikuar më 05 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 127 | ID: #6975
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

Përshkrimi

Gjermania kerkon punetor ne profesione te ndryshme, nje nga profesionet qe kerkohet eshte Koordinator Projekti.

Detyrat dhe Përgjegjësitë :
• Ju bashkerendoni koordinimin dhe zbatimin e projekteve si me partnerët përgjegjës të ndërfaqes së klientit dhe brenda organizatës ndërmjet degëve dhe Mynihut
• Ju i delegoni detyrat e projektimit tek degët duke marrë parasysh cilëslnë, praktikën dhe mjedisin hapësinor
• Ata sigurojnë që afatet dhe cilësitë e specifikuara të plotësohen sipas kërkesave specifike në të gjithë procesin e zhvillimit te projektit
• Ju kontrol loni dhe shqyrtoni ndryshimet dhe lidhni marrëveshje me departamentet e specialistëve të klientëve tanë

Eksperiencat :
• Ju keni një trajnim ose praktike ne projekte ose një kualifikim të krahasueshëm
• Ju jeni analitik, të orientuar nga procesi dhe janë bindës
• Një mënyrë autonome dhe e saktë e punës, aftësi komunikuese të theksuara si dhe një mënyrë e sigurt karakterizojnë ju
• Njohuri ne koordinime projekti

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat tonë të telefonit : +383 49 796 777, +383 49 720 999, +383 49 795 777,
ose në email-in tonë zyrtarë: [email protected] .

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Industria e përpunimit të metaleve (Zvicer)

Industria e...

Kosovë, Prishtinë
Kuzhinier (Gjermani)

Kuzhinier (Gjermani)

Kosovë, Prishtinë
Mirëmbajtës i Kuzhinës (Gjermani)

Mirëmbajtës i...

Kosovë, Prishtinë
KERKOJM MJESHTER-MONTERA

KERKOJM...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.050973 seconds to load. Memory usage: 5.86 M