banese me qera

 160.00€

Publikuar më 27 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 455 | ID: #6921
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   45 m2
Viti i ndërtimit:   2002

 

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 160,ne te perfshihen te gjitha shpenzimet.Ju faleminderit ..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Ballkon
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Ujë
  Rryma   Ngrohja

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër kolegjit/universitetit
  Afër dyqaneve   Afër spitalit
  Afër asfaltit

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Jap banesen me qera ulpiane

Jap banesen me...

Kosovë, Prishtinë
200.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
160.00€
banese me qera mbrapa AAKs ne Ulpiane- Prishtine

banese me qera...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Shitet Banesa ne Vushtrri

Shitet Banesa ne...

Kosovë, VushtrriThis page took 0.051973 seconds to load. Memory usage: 5.97 M