Recepsionist (Zvicër)

 

Publikuar më 21 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 147 | ID: #6884
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Recepsionist (Zvicer)

Përshkrimi
Kërkojmë recepcionist /e qe është komunikativ dhe i sjellshëm me konsumatoret tanë.

Eksperiencat
• Njohuri te paketës Microsoft Office
• Komunikum te mirëfillt
• Të jetë i sjellshëm
• Shkollimi - minimalisht diploma e shkolles se mesme
• Eksperienca e punes konsiderohet si aset

Vendi: Zurich, Zvicër.

Data e Skadimit: 13 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Teknikë i kualifikuar i zejeve të ndryshme.

Teknikë i...

Kosovë, Prishtinë
Ndërtimtari (Gjermani)

Ndërtimtari...

Kosovë, Prishtinë
Oferta Pune Saldues (GJERMANI)

Oferta Pune...

Kosovë, Prishtinë
Mekanik Industrial (Gjermani)

Mekanik Industrial...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.060554 seconds to load. Memory usage: 5.86 M