Zdrukthëtar (Gjermani)

 

Publikuar më 21 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 102 | ID: #6881
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349795777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Zdrukthëtar (Gjermani)

Detyrat dhe Pergjegjesite :
• Performimi i testimeve të pajisjeve në fushën e ndërtimtarisë në institutin e testimit, psh. Aplikacionet në mbrojtjen kundër zjarrit, njohjen e zërit etj
• Pjesëmarje vëzhguese në këto testime
• Projektimi i modeleve si dhe detyra të tjera të pavarura teknike
• Prokurimi i materialit
• Sqarimi I cdo detaji me kolegët tuaj

Eksperfencat :
• Edukim si zdrukthëtar, apo ndonjë degë tjetër e ngjashme
• Shijimi i punës në sektorin e zhvillimit
• Trajtim serioz i punës. aktiviteteve në institutin për testim dhe kolegëve
• Gatishmëri për udhëtim gjatëjavës
• Aftësi të komunikoni dhe veproni në mënyrë të pavarur me aksionarët tanë

Vendi: Ratingen, Gjermani.

Data e Skadimit: 20 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

KERKOHET GAZETAR/E

KERKOHET GAZETAR/E

Kosovë, Prishtinë
Oferta Pune Recepsionist (Zvicër)

Oferta Pune...

Kosovë, Prishtinë
Punonjës në sektorin e riciklimit (Suedi)

Punonjës në...

Kosovë, Prishtinë
Saldues (Gjermani)

Saldues (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.037292 seconds to load. Memory usage: 5.68 M