Murator / ndërtues

 

Publikuar më 19 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 60 | ID: #6859
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 49 764 700
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, t

 

Përshkrimi

Murator / ndërtues

Detyrat tuaja:

· Ndërtimi i zakonshëm i mureve të të gjitha formateve dhe llojeve të gurit
· Punimi i betonit dhe përbërësve të betonit
· Rinovimi i përgjithshëm dhe punët riparuese në ndërtesa dhe struktura


BGB Berthold Gehder Baugesellschaft mbH & Co. KG

Schlachthofstraße 6-10

39108 Magdeburg

Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro.


Info:
Emri Juaj: Kushtrim
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE

RRITNI PENISIN...

Kosovë, Prishtinë
Oferta Pune Saldues (Gjermani)

Oferta Pune...

Kosovë, Prishtinë
Trajnues i inxhinierisë civile (Zvicër)

Trajnues i...

Kosovë, Prishtinë
GRUAJA E JUAJ QKA DESHIRON DESHIRON? MERRE KETU

GRUAJA E JUAJ QKA...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.042237 seconds to load. Memory usage: 5.68 M