Toke ne shitje

Publikuar më 03 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 154 | ID: #6822
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +447813343477
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Kastriot
Info shtes për adresë:   babimoc
Sipërfaqja e Truallit:   82 ari

Përshkrimi

RISI RISI SHITET TOKA
Hapesira 82 ari
Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC
Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle

Toka ka hapsir prej 82 ari
Toka gjendet ne magjistralen prishtin -mitrovic ne fshatin babimoc komuna obiliq
Toka gjindet ndermjet bazentit swiss dhe ndermjet shpis zhivoradit,dhe fabrika Mozaiku mbi hapsire te tokes nuk gjendet as nji tel I rrymes apo telefonit Toka mundet te perdoret per; fabrik, hotel, restoran ,apo banim. Toka ka rryme aty gjendet edhe trafo

Me kontaktoni ne: +447813343477


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore   Tokë ndërtimi
  Tokë industriale   Ujësjellës
  Rrymë   Kanalizim
  Linjë Telefoni   Linjë Interneti
  Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër trafikut urban   Afër plazhës

Info:
Emri Juaj: Bedri Duraku
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Truall

Truall

Kosovë, Prishtinë
toka ne shitje

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot
0.00€

toka ne shitje

Kosovë, Kastriot

SHITET TOKA NE...

Kosovë, FerizajThis page took 0.062185 seconds to load. Memory usage: 5.91 M