KERKOJM MJESHTER-MONTERA

 

Publikuar më 30 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 170 | ID: #6820
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045211031
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Pristina

Përshkrimi

GLOBBUS Group SH.P.K. ofron vende te lira puna si :
- 6 Montera - për montimin e dyerve per garazha

Perparesi kan kandidatet me pervoj ne montim :
– te dyerve per garazha,
pervoj ne punimin dhe
montimin e dyerve nga alumini ose plastika
- punime me metal ,Konstrukcione ,etj.

Kandidatët te cilet plotsojn kushtet /pranohen ne pune me kontrat dhe page te rregullt./
--------------------------------------------- ----------
2 (dy) - Teknik - Montues te paisjeve si :

- Motora per dyer rreshqitese,etj...
- Paisje elektronike,kamera,etj.
- Dyer me senzor,

- perparesi kan ata kandidat qe kan pervoj ne montime dhe instalime te paisjeve te ndryshme elektronike.
- Paisje elektronike,kamera,etj.

Kushtet e punes dhe rroga shume te mira !

Dergoni CV per pervojen dhe kualifikimin ne email ;
[email protected]
Mob. 045 211 031
Aplikoni deri me 15/08/2019


Info:
Emri: GLOBBUS

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Montues i Mobileve(Gjermani)

Montues i...

Kosovë, Prishtinë
Infermier/e dhe asistues medicinal (Gjermani)

Infermier/e dhe...

Kosovë, Prishtinë
Zdrukthëtar (Gjermani)

Zdrukthëtar...

Kosovë, Prishtinë
Mekanik (Gjermani)

Mekanik (Gjermani)

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.052188 seconds to load. Memory usage: 5.86 M