Samsung Galaxy Note 9 380 EUR Huawei Mate 20 Pro SONY Xperia XZ3 Apple iPhone X WhatsApp +447841621748

 380.00€

Publikuar më 19 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 137 | ID: #6807
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Therandë
Marka:   Smasung

Përshkrimi

Samsung Galaxy Note 9 380 EUR Huawei Mate 20 Pro SONY Xperia XZ3 Apple iPhone X WhatsApp +447841621748

Ne jemi shumicë e vendosur në Mbretërinë e Bashkuar. Të gjithë telefonat celularë janë 100% origjinale, funksionojnë me të gjithë rrjetin. Dërgesa nga FedEx dhe DHL brenda 48 orëve

Na kontaktoni:

EMAIL: [email protected]


Tel / WhatsApp: +447841621748


Lista e Çmimeve:Samsung Galaxy Note 9 128GB == 380 EUR

Samsung Galaxy Note 9 512GB == 430 EUR


Gjithashtu në dispozicion Samsung Galaxy S9 Plus dhe S9


Huawei Mate 20 Pro 128GB == 380 EUR

Huawei Mate 20 128GB == 350 EUR

Huawei P20 Pro 128GB == 300 EUR


SONY Xperia XZ3 64GB == 380 EUR

SONY Xperia XZ2 64GB == 355 EUR
Apple iPhone X 64GB == 380 EUR

Apple iPhone X 256GB == 405 EUR


Apple iPhone XS 64GB == 530 EUR

Apple iPhone XS 256GB == 580 EUR
 
Apple iPhone XS 512GB == 605 EUR


Apple iPhone XS Max 64GB == 575 euro

Apple iPhone XS Max 256GB == 630 EUR

Apple iPhone XS Max 512GB == 705 euro


Gjithashtu në dispozicion edhe Apple iPhone 8 Plus dhe iPhone 8 64 / 256GB
Na kontaktoni:


EMAIL: [email protected]


Tel/WhatsApp: +447841621748


Info:
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Xmas Promo Offer : iPhone Xs Max,Note 9,iPhone X,S9 Plus,iPhone 7 Plus

Xmas Promo Offer :...

Kosovë, Dardanë
400.00€
Samsung S10+ Plus S10 530 EUR WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max, XS 585 EUR

Samsung S10+ Plus...

Shqipëri, Durrës
530.00€
Genuine Unlocked iPhone Xs Max, Note 9 S9 Plus,Note 8,iPhone 8

Genuine Unlocked...

Maqedoni, Belimbeg
350.00€
Buy Latest Samsung Note 9,S9 Plus,Note 8,iPhone Xs Max

Buy Latest Samsung...

Maqedoni, Çeshinovo-Obleshevë
350.00€This page took 0.038022 seconds to load. Memory usage: 5.76 M