Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748

 380.00€

Publikuar më 19 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 142 | ID: #6806
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Tirana
Marka:   Apple

Përshkrimi

Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748

Ne jemi shumicë e vendosur në Mbretërinë e Bashkuar. Të gjithë telefonat celularë janë 100% origjinale, funksionojnë me të gjithë rrjetin. Dërgesa nga FedEx dhe DHL brenda 48 orëve

Na kontaktoni:

EMAIL: [email protected]


Tel / WhatsApp: +447841621748


Lista e Çmimeve:

Apple iPhone X 64GB == 380 EUR

Apple iPhone X 256GB == 405 EUR


Apple iPhone XS 64GB == 530 EUR

Apple iPhone XS 256GB == 580 EUR
 
Apple iPhone XS 512GB == 605 EUR


Apple iPhone XS Max 64GB == 575 euro

Apple iPhone XS Max 256GB == 630 EUR

Apple iPhone XS Max 512GB == 705 euro


Gjithashtu në dispozicion edhe Apple iPhone 8 Plus dhe iPhone 8 64 / 256GB


Samsung Galaxy Note 9 128GB == 380 EUR

Samsung Galaxy Note 9 512GB == 430 EUR


Gjithashtu në dispozicion Samsung Galaxy S9 Plus dhe S9


Huawei Mate 20 Pro 128GB == 380 EUR

Huawei Mate 20 128GB == 350 EUR

Huawei P20 Pro 128GB == 300 EUR


SONY Xperia XZ3 64GB == 380 EUR

SONY Xperia XZ2 64GB == 355 EURNa kontaktoni:


EMAIL: [email protected]


Tel/WhatsApp: +447841621748


Info:
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Apple iPhone XS 64GB = 400 EUR  ,iPhone XS Max 64GB = 430 EUR ,iPhone X 64GB = 300 EUR,Apple iPhone XR 64GB = 350 Euro  Whatsapp Chat : +27837724253

Apple iPhone XS...

Shqipëri, Tirana
300.00€
Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748

Apple iPhone XS...

Shqipëri, Tirana
380.00€
Telefon Samsung

Telefon Samsung

Kosovë, Prishtinë
30.00€
Samsung S10+ Plus S10 530 EUR WhatsApp +447841621748 Apple iPhone XS Max, XS 585 EUR

Samsung S10+ Plus...

Shqipëri, Durrës
530.00€This page took 0.038646 seconds to load. Memory usage: 5.75 M