Jap banesen me qira ne hyrje te Fushe Kosoves

 190.00€

Publikuar më 12 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 189 | ID: #6797
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045564515
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja:   64 m2
Viti i ndërtimit:   2012

Përshkrimi

Banesa ndodhet te pompa KASTRATI. Eshte ne katin e 3 dhe plotesisht e mobiluar. Ka sallon me kuzhin dhe nje dhome te fjetjes. Per me teper shikone nw foto


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Ballkon
  Ashensor   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës mesme   Afër kolegjit/universitetit
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banesë me qira te Santea Dardani

Banesë me qira te...

Kosovë, Prishtinë
270.00€

BANESA ME QERA

Kosovë, Prishtinë
320.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
220.00€

Kerkoj banes me qir

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.037464 seconds to load. Memory usage: 5.80 M