BANESE PER QIRA

 320.00€

Publikuar më 08 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 194 | ID: #6796
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349676704
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   BILL CLINTON Afer nen kalimit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   70 m2
Viti i ndërtimit:   1993

 

Përshkrimi

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi.
Banesa ka kete renditje;
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses.

Banesa është e gatshme per qira menjehere dhe qmimi eshte 320 euro i diskutushem. Banesa leshohet per familjar.

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704.
Çmimi: 320 EUR


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Ballkon
  Ashensor   Parkim
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine tharëse   Makine e larjes së rrobave
  Fshesë Elektrike   Fshesë Qendrore
  Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Shpetim

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë

BANESE PER QIRA

Kosovë, Prishtinë
320.00€
Banese me qera ne Ulpiane/te fontana

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€
Banese me qera ne Ulpiane/mbrapa AAKs Prishtine

Banese me qera ne...

Kosovë, Prishtinë
240.00€This page took 0.034950 seconds to load. Memory usage: 5.80 M