Banesë me qira te Santea Dardani

 270.00€

Publikuar më 07 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 367 | ID: #6795
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   0038349399600
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Te Santesa Dardani
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2
Sipërfaqja:   65 m2
Viti i ndërtimit:   79

Përshkrimi

Banesë me qira 65 m2
Lagjja Dardani , Te Santea
Ngrohja qendrore Termkos
kati -9- .
Sallon kuzhine ndaras 1 dhomë gjumi,.Koridor ,2banjo,ballkon,shpaiz
Banesa eshte Familjare
fotografite sipas kekreses
Çmimi 270 euro Shifra 979-E
Tel dhe Viber: +383 49 399 600
Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Ballkon
  Ashensor   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Fshesë Elektrike
  Ngrohje qendrore

Rrethina
  Afër qendres

Info:
Emri Juaj: Esenca Agjencion Prishtinë
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Banese e mobilume me qira, ne lagjen Pejton, ne Prishtine

Banese e mobilume...

Kosovë, Prishtinë
550.00€
Leshohet me qera banesa ne qender te Prishtines

Leshohet me qera...

Kosovë, Prishtinë
350.00€
banese me qera

banese me qera

Kosovë, Prishtinë
220.00€
Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€This page took 0.038476 seconds to load. Memory usage: 5.80 M