toka ne shitje

Publikuar më 06 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 22 | ID: #6794
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +447813343477
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Kastriot
Info shtes për adresë:   babimoc
Sipërfaqja e Truallit:   82 ari

Përshkrimi

RISI RISI SHITET TOKA
Hapesira 82 ari
Zona kadastrale komunes obiliq ; BABIMOC
Me pronar shqiptar dhe me dokumentacioni ne rregulle

Toka ka hapsir prej 82 ari
Toka gjendet ne magjistralen prishtin -mitrovic ne fshatin babimoc komuna obiliq
Toka gjindet ndermjet bazentit swiss dhe ndermjet shpis zhivoradit,dhe fabrika Mozaiku mbi hapsire te tokes nuk gjendet as nji tel I rrymes apo telefonit Toka mundet te perdoret per; fabrik, hotel, restoran ,apo banim. Toka ka rryme aty gjendet edhe trafo


Cilësit e Prones
  Tokë bujqësore   Tokë ndërtimi
  Tokë industriale   Ujësjellës
  Rrymë   Kanalizim
  Linjë Telefoni   Linjë Interneti
  Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër trafikut urban   Afër asfaltit

Info:
Emri Juaj: Bedri Duraku
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Plac ne Ulqin!

Kosovë, Ulqin
40.00€
Shitet Pllac ne Ulqin - Pllazha e Madhe Copa Cabana

Shitet Pllac ne...

Ulqin
45,000.00€
Shitet Toka ne Magjistralen Pr-Fr

Shitet Toka ne...

Kosovë, Prishtinë
1,800.00€

SHITEN TROJE në...

Kosovë, Gjakovë
3,600.00€This page took 0.032553 seconds to load. Memory usage: 5.74 M