1+1 Plazh Durres prane ADRIATIK 1

 37,000.00€

Publikuar më 10 Nov, 2018 | Numri i Vizitave: 182 | ID: #6719
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   0039-3289587500
Vendi:   Shqipëri
Rajoni:   Durrës
Info shtes për adresë:   Plazh, stazioni Hekurudha prane
Dhoma gjumi:   1
Banjo:   1
Sipërfaqja e Shtëpis:   45 m2

 

Përshkrimi

Shes per arsye trasferimi apartament 1+1 ne vije te pare te plazhit prane Turizmit Adriakik ne Hekurudha, 20 hapa nga deti. Kati i 2 rreth 45 m2, me dokumenta te regullta (hipoteke). Salle/guzhine, dhome gjumi, koridor, hyrje dhe banjo.
[email protected]
00393289587500 (Whatsapp)


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me pllaka   Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave

Rrethina
  Afër qendres   Afër shkollës fillore
  Afër shkollës mesme   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër asfaltit
  Afër plazhës   Afër fushës sportive

Info:
Emri Juaj: Aljona
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

1+1 Plazh Durres prane ADRIATIK 1

1+1 Plazh Durres...

Shqipëri, Durrës
37,000.00€
SHITET SHPIJA ME TRUALL

SHITET SHPIJA ME...

Kosovë, Prishtinë
110,000.00€
Shes shtepine ne Gjilan

Shes shtepine ne...

Kosovë, Gjilan
0.00€
Shitet shtepia ne Hajvali me 12 ari afer banesave Diamond Residenc

Shitet shtepia ne...

Kosovë, Prishtinë
190,000.00€This page took 0.040625 seconds to load. Memory usage: 5.80 M