Ipen lokalet me qera

Publikuar më 10 Sep, 2018 | Numri i Vizitave: 123 | ID: #6626
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045585936
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Gustav Mayer
Sipërfaqja:   350 m2

 

Përshkrimi

I kemi dy lokale per me qera.
1. Lokali i cili gjendet ne rrugen Gustav Mayer ka nji sip 350m2 dhe mund te perdoret per cfardo vep....Qmimi ilakait eshte 1500 euro/muje dhe eshte i diskutushem duke i marr disa faktor parasyesh.
2. lokali i cili gjendet te Bregu i Dillit gjegjsisht te qendra trektare ka nji sip 280m2 dhe eshte plotsisht i pergaditur per restourant me te gjitha paisjet qe i duhen nji restoranti.Te interesuarit mund te kontaktojn me Mr Imer Zenelin ne tel 045585936. Qmimi eshte i padiskutushem 1200 euro/muje


Cilësit e Prones
  Garazhë   Parkim
  Sigurim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti   Linjë Telefoni

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Interneti
  Telefoni fiks   Ujë
  Rryma   Ngrohja

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Imer Zeneli

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

OBJEKTI IPET ME QIRA

OBJEKTI IPET ME QIRA

Kosovë, Prizren
Lokali me qira

Lokali me qira

Kosovë, Mitrovicë
150.00€
Lokali me qira

Lokali me qira

Kosovë, Mitrovicë
160.00€
Tenda (shatora) tavolina karrika me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Tenda (shatora)...

Kosovë, Fushë KosovëThis page took 0.032503 seconds to load. Memory usage: 5.76 M