Bleni banesen tuaj me vetem 1500 euro paradhenie

Publikuar më 08 Aug, 2018 | Numri i Vizitave: 464 | ID: #6565
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049693777
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Veternik

 

Përshkrimi

Bleje Banesën tënde vetëm me 1500 euro paradhënie dhe paguaj ratën e banesës tuaj sa paguan qiranë diku tjetër!

Model Slovenia Invest, tani filloi me shitjen e banesa ve dhe lokaleve afariste në lagjen më atraktive të kryeqytetit në Veternik, në kompleksin Lubjana.
TANI PRISHTINA NË PËLLËMBË TË DORËS, ME PAMJE PANORAMIKE TË KRYEQYTETIT!
Të gjitha banesat dhe lokalet të ndërtuara me planin e ri urbanistik të qytetit, me leje ndërtimi, me infrastrukturë të kompletuar, me çmime të volitshme, me kushte të mira të pagesës.
PLANIFIKIMET NË PROJEKTET TONA:
Planet e banesave me sipërfaqe:
59.06 m²; 60.48 m²; 80.36 m²; 87.16 m²; 106.64 m²; 108.04 m²; 119.93 m²; PENTHOUSE
- Distancë e madhe në mes objekteve
- Hapësirë gjelbruese mbi 60%
- Furnizim të rregullt me energji elektrike 24 orë
- Ngrohje dhe ujë të pijes 24 orë
- Sigurimi i hyrjeve dhe objekteve me parking 24 orë
- Vëzhgimi me kamera dhe alarme për mbrojtje
- Parking i jashtëm dhe nëntokësorë për çdo familje
-Kënd të lojrave për fëmijë
- Park dhe ndriqim tërë kohën
Kontakt:
Tel: +383 49 693 777 (+Viber)
Tel: +386 49 654 131


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me parket
  Ballkon   Ashensor
  Sigurim   Garazhë
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër shtëpis të shëndetit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri: Model Slovenia

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes tri banesa 106m2 77m2 dhe 74m2

Shes tri banesa...

Kosovë, Prishtinë
750.00€
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1

Shes banes ne Breg...

Kosovë, Prishtinë
750.00€
Shitet Banese 2+1 ne Shengjin

Shitet Banese 2+1...

Shqipëri, Lezhë
43,400.00€
Shes Banes ne Prishtine

Shes Banes ne...

Kosovë, Prishtinë
700.00€This page took 0.034220 seconds to load. Memory usage: 5.80 M