Shitet Banesa ne Bregun e Diellit banesat te vjetra!

 45,000.00€

Publikuar më 20 Jul, 2018 | Numri i Vizitave: 322 | ID: #6544
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +381641308391
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Vllezerit Gervalla bl.5hu3.ba2.
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   103 m2
Viti i ndërtimit:   1978

 

Përshkrimi

Opis: Prodaje se stan 55m2 sa podrumom 48m2 koji je adaptiran u stan mesto Pristina adresa je:Suncani breg,blok 5, ulaz 3, stan 2-prizemlje.Stan je dobijen je 1978,uredno otkupljen i podrumske prostorije su pretvorene u stambenu jedinicu sa vodom,odvojenim strujomerom,centralnim grejanjem,trenutno se vise godina unazad izdaje uzima se kirija preko AKP.Ukupna uptrebljiva povrsina je 103m2!
Stan je otkupljen i privatno je vlasnistvo!
Sve ostalo sto vas zanima mozete me kontaktirati na:
[email protected] ili telefon
+381641308391 ili isti broj VIBER!


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dysheme me pllaka
  Ballkon   Ashensor
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Telefoni

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër bibliotekës
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër spitalit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit   Afër bjeshkëve

Info:
Emri: Sasa Radic

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shes Banes ne Breg Dielit Mati 1

Shes Banes ne Breg...

Kosovë, Prishtinë
750.00€
Bleni Banes dhe paguani VETEM 15000€ me kontrat

Bleni Banes dhe...

Kosovë, Prishtinë
820.00€

Shes Banes ne Breg...

Kosovë, Prishtinë
700.00€
Banes 2dhomshe

Banes 2dhomshe

Kosovë, Prishtinë
700.00€This page took 0.034343 seconds to load. Memory usage: 5.79 M