Passat Highline Extra Model&Opsione shume i ruajtur

Publikuar më 12 Jul, 2018 | Numri i Vizitave: 135 | ID: #6524
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 44 125 700 +386 49 610 600
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Info shtes për adresë:   Rr:Tirana
Marka:   Volkswagen
Modeli:   PASSAT
Viti:   2005
Kilometrat/Milet:   195 Km/Mi
Motori:   2.0L
Numri I Cilindrave:   (nuk di)
Transmisioni:   Automatik
Numri i Dyerve:   4
Ngjyra:   Zezë
Kondicioni:   i/e re

 

Përshkrimi

PASSAT .Highline Shum i Rujten ulëse gjysmë lëkurë me extra interier te brendshëm
TDi 2.0 - 140 Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 .
Vetura e posedon motorin 8 Vintila .
Viti 11 . 10 . 2005 ~~ Model 2007-08 .
Vetura e posedon servisin e madh të kryer.
Ju Garantoj për Kilometra •
Mund ti verifikoni edhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit "ORIGINAL" me të gjitha serviset e kryera rregullisht në afat të paraparë nga Prodhuesi VW
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 17 inq.
• 4 Gomat e Reja .
• AutoMatic DSG
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
• Komandat ne timon
• Shpejtsit ne Timon
• Senzor ( P ) ( M )
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• DVD Taskri
• AutoHOLD
• AirBag.
• ESP.
• C~S
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.
Me mirëkuptim Xeni!


Eksterieri
  Drita të ditës   Drita për mjegull (përpara)
  Drita për mjegull (prapa)   Dritat e perparme halogen
  Dritat e pasme me LED   Retrovizorët e jashtëm elektrik
  Retrovizorët e jashtëm me ngrohje   Retrovizorët e jashtëm me palosje
  Xhami i pasem i errësuar   Xhamat e dyerve të pasme të errësuar

Interieri
  Timon multifunksional   Timoni nga lëkura
  Uleset e veshura me tekstil   Uleset e veshura me lëkurë
  Uleset me ngrohje   Ulëse e para me rregullim lartësie
  Ulesja e ngasesit me rregullim ne lartesi   Uleset e perparme me rregullim elektrik
  Shtroja nga tekstili para dhe prapa

Siguria
  ABS (Sistem kundër bllokimit të rrotëve)   ESP (Sistem elektronik për stabilitet)
  Alarm (Kundër vjedhjes dhe thyerjes)   Jastekë ajri për vozitësin
  Jastekë ajri për pasagjerin e përparëm   Jastekë ajri anësor

Fuknsionaliteti
  CD-player   Kasetofon
  Klimë   Cruise control
  Prizë 12-V   Navigacion
  Audio lidhje AUX IN   Lidhje Bluetooth
  Senzorë per parkim   Tavan xhami elektrik
  Tregues për shtypjen e gomave   Treguesi i temperatures së jashtme
  Mbyllje qendrore me teledirigjim   Xhamat me hapje / mbyllje elektrike
  Sistem për nisje të vetures pa çelës

Info:
Emri Juaj: Shkelzen
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Vetura në shitje

Vetura në shitje

Kosovë, Besianë
GOLF VI 2.0 Highline BMT i sapo ardhur nga Ch

GOLF VI 2.0...

Kosovë, Gjakovë
Golf 5 shitet

Golf 5 shitet

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Audi A3 SportBack TDI 2.0 Pro Line sapo ardhur CH

Audi A3 SportBack...

Kosovë, GjakovëThis page took 0.037917 seconds to load. Memory usage: 5.96 M