Opel Astra TDH -1.9 ardhur nga Zcicrra i sapo Doganuar

Publikuar më 12 Jul, 2018 | Numri i Vizitave: 115 | ID: #6522
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 44 125 700 +386 49 610 600
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Info shtes për adresë:   Rr:Tirana
Marka:   Opel
Modeli:   Astra
Viti:   2008
Kilometrat/Milet:   190 Km/Mi
Motori:   1.9L
Numri I Cilindrave:   (nuk di)
Transmisioni:   Me shpejtësi
Karburanti:   Naftë
Numri i Dyerve:   5
Ngjyra:   Zezë
Kondicioni:   i/e re

 

Përshkrimi

Opel Astra TDH -1.9 i sapo ardhur nga Zvicrra me DOGAN të kryer . Interier, Komod, ulëse Drita te gjitha janeë Extra nga prodhuesi Opel
PS 150 Hp 219 bhp or 110 kW @ 4000 .
Viti i prodhimit 19 . 11 . 2008 ~~ Model 2009/'10
Vetura e posedon servisin e madh të kryer.
Ju Garantoj për Kilometra 151357 •
Mund ti verifikoni edhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit. ''ORIGINAL'' me të gjitha serviset e kryera rregullisht në afat të paraparë nga Prodhuesi Opel
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
• 4 Gomate e reja .
• Shpejtsi 6 + 1
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Komandat ne timon
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, ndërrim i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00.


Eksterieri
  Drita të ditës   Drita për mjegull (përpara)
  Drita për mjegull (prapa)   Dritat e perparme halogen
  Dritat e pasme me LED   Retrovizorët e jashtëm elektrik
  Retrovizorët e jashtëm me ngrohje   Retrovizorët e jashtëm me palosje
  Xhami i pasem i errësuar   Xhamat e dyerve të pasme të errësuar

Interieri
  Timon multifunksional   Timoni nga lëkura
  Uleset e veshura me tekstil   Uleset e veshura me lëkurë
  Uleset me ngrohje   Ulëse e para me rregullim lartësie
  Ulesja e ngasesit me rregullim ne lartesi   Uleset e perparme me rregullim elektrik
  Shtroja nga tekstili para dhe prapa

Siguria
  ABS (Sistem kundër bllokimit të rrotëve)   ESP (Sistem elektronik për stabilitet)
  Alarm (Kundër vjedhjes dhe thyerjes)   Jastekë ajri për vozitësin
  Jastekë ajri për pasagjerin e përparëm   Jastekë ajri anësor

Fuknsionaliteti
  CD-player   Kasetofon
  Klimë   Cruise control
  Prizë 12-V   Navigacion
  Audio lidhje AUX IN   Lidhje Bluetooth
  Senzorë per parkim   Tavan xhami elektrik
  Tregues për shtypjen e gomave   Treguesi i temperatures së jashtme
  Mbyllje qendrore me teledirigjim   Xhamat me hapje / mbyllje elektrike
  Sistem për nisje të vetures pa çelës

Info:
Emri Juaj: Shkelzen
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Audi A3 SportBack TDI 2.0 Pro Line sapo ardhur CH

Audi A3 SportBack...

Kosovë, Gjakovë
Audi A3 SportBack AFC nga Zvicrra i sapo Doganuar!

Audi A3 SportBack...

Kosovë, Gjakovë
Shitet Audi A5 Sportback

Shitet Audi A5...

Kosovë, Ferizaj
16,490.00€
Audi A4 S-Line extra Model&Opsione sapo ardhur nga Zvicrra

Audi A4 S-Line...

Kosovë, GjakovëThis page took 0.033502 seconds to load. Memory usage: 5.96 M