GOLF VI 2.0 Highline BMT i sapo ardhur nga Ch

Publikuar më 12 Jul, 2018 | Numri i Vizitave: 103 | ID: #6521
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +383 44 125 700 +386 49 610 600
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Info shtes për adresë:   Rr:Tirana
Marka:   Volkswagen
Modeli:   GOLF
Viti:   2009
Kilometrat/Milet:   190 Km/Mi
Motori:   2.0L
Numri I Cilindrave:   (nuk di)
Transmisioni:   Me shpejtësi
Karburanti:   Naftë
Numri i Dyerve:   5
Ngjyra:   Kalter
Kondicioni:   i/e re

 

Përshkrimi

GOLF VI 2.0 HighLine BMT Full Extra i sapo ardhur nga Zvicrra ????
TDi 2.0 - 140 .Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 .
Viti 26 . 06 . 2009 ~~ Model 2010.
Vetura e posedon servisin e madh te kryer.
Ju Garantoj per Kilomtrra .
Mund ti verfikoni dhe në Servise të Auterizuar.
Vetura i posedon këto gjëra :
• Librin e Servisit ORIGINAL me të gjitha serviset.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik
• Gjamat : ©olo®™
• Drritat : Llupo.
• Klima : Tronick.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Xemje.
• Alofelgat : 16 inq.
• Shpejtsi 6 + 1
• Sistem Tel
• Senzor Shiu.
• Bordcompiuter.
•Komandat ne timon
•Senzor ( P ) ( M )
• Tempomat.
• CD-Player.
• CD-Rom.
•DVD Taskri
• NAV .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
Çmimi sipas marrëveshjes, Ndërrimi i mundshëm!
Për më shum info:
Na kontaktoni në Nr.Tel:
Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.
Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp.
Thirrjet pranohen nga ora 08:00 deri 23:00


Eksterieri
  Drita të ditës   Drita për mjegull (përpara)
  Drita për mjegull (prapa)   Dritat e perparme halogen
  Dritat e pasme me LED   Retrovizorët e jashtëm elektrik
  Retrovizorët e jashtëm me ngrohje   Retrovizorët e jashtëm me palosje
  Xhami i pasem i errësuar   Xhamat e dyerve të pasme të errësuar

Interieri
  Timon multifunksional   Timoni nga lëkura
  Uleset e veshura me tekstil   Uleset e veshura me lëkurë
  Uleset me ngrohje   Ulëse e para me rregullim lartësie
  Ulesja e ngasesit me rregullim ne lartesi   Uleset e perparme me rregullim elektrik
  Shtroja nga tekstili para dhe prapa

Siguria
  ABS (Sistem kundër bllokimit të rrotëve)   Alarm (Kundër vjedhjes dhe thyerjes)
  Jastekë ajri për vozitësin   Jastekë ajri për pasagjerin e përparëm
  Jastekë ajri anësor

Fuknsionaliteti
  CD-player   Kasetofon
  Klimë   Cruise control
  Prizë 12-V   Navigacion
  Audio lidhje AUX IN   Lidhje Bluetooth
  Senzorë per parkim   Tavan xhami elektrik
  Tregues për shtypjen e gomave   Treguesi i temperatures së jashtme
  Mbyllje qendrore me teledirigjim   Xhamat me hapje / mbyllje elektrike
  Sistem për nisje të vetures pa çelës

Info:
Emri Juaj: Shkelzen
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Audi A3 SportBack TDI 2.0 Pro Line sapo ardhur CH

Audi A3 SportBack...

Kosovë, Gjakovë
Opel Astra G

Opel Astra G

Kosovë, Prishtinë
3,000.00€
GOLF VI 2.0 Highline BMT i sapo ardhur nga Ch

GOLF VI 2.0...

Kosovë, Gjakovë
Golf VI GTD DSG Extra Model&Opsione ardhur nga CH

Golf VI GTD DSG...

Kosovë, Gjakovë
10,500.00€This page took 0.079878 seconds to load. Memory usage: 5.96 M