Ballina  » Automjete  » Tjera

 ME QERA -ORDINANC-FRIZERE-RESTORAN+PIZERI-KAFFE+ EMBELTORE-e shume tjera

Publikuar më 31 May, 2019 | Numri i Vizitave: 742 | ID: #6442
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38349414911
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Mitrovicë
Info shtes për adresë:   QENDER
Kondicioni:   i/e re

Përshkrimi

LOKAL ME QERA TE STACIONI I AUTOBUSAV MITROVECE TE :REMO.COM 83 m NE KATIN E PARE ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE.
TE PERSHTATSHME PER STOMATOLOGJI KU JANE VENDET PER TRI ULESE ,OSE PER FRIZERE,ORDINACE E PERGJITHESHME TE PROFILEVE TE NDRYSHME MJEKSORE,LOKALI I VOGEL ESHTE PER INFORMACION/PACIENTA DHE LOKALI I MADHE PER MJEKE TE DY LOKALET KANE NGA NJE WC.LOKALET JANE NGA RRUGA KRYESORE .KA MUNDESI EMBELTORE.RESTORAN,PIZERI,FURRE,etj

tel;+3834941491 ! KOSOVE
tel : +491639832376 GJERMANI


Info:
Emri: ISA

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tenda tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri

Tenda tavolina...

Kosovë, Fushë Kosovë
Tenda Tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri Tel.044 213 036

Tenda Tavolina...

Kosovë, Fushë Kosovë
Tenda Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare 044 213 036

Tenda Tavolina...

Kosovë, Prishtinë
Tenda me qira 044 213 036 ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë

Tenda me qira 044...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.057237 seconds to load. Memory usage: 6.00 M