Restaurant Dhe Pizzeri Fratelli Ne Ulqin

 

Publikuar më 27 May, 2018 | Numri i Vizitave: 137 | ID: #6425
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38267527979
Vendi:   Ulqin (Mal I Zi)
Rajoni:   Mal I Zi
Info shtes për adresë:   Ulqin

 

Përshkrimi

Kerkojm kuzhiniera dhe ndihmes kuzhiniera qe e njohin punen e kuzhines shume mire edhe kryesorja eshte te dine te pergatisin ushqimet e detit. Te lajmrohen vetem ata qe njohin punen shume mire ne ket numer ne viber +38267527979 prej ores 12 te dites deri ne ora 18. Ju Faleminderit


Info:
Emri Juaj: Patriot
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Restaurant Dhe Pizzeri Fratelli Ne Ulqin

Restaurant Dhe...

Ulqin (Mal I Zi), Mal I ZiThis page took 0.031272 seconds to load. Memory usage: 5.61 M