Fotele Per Sallon

 55.00€

Publikuar më 06 Apr, 2018 | Numri i Vizitave: 214 | ID: #6355
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049691051
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

 

Përshkrimi

Fotele me material shume te mire te lekures


Info:
Emri Juaj: Liridon
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shiten Mobiljet dhe Dyert - Shume te ruajtura

Shiten Mobiljet...

Kosovë, Therandë
70.00€
Fotele Per Sallon

Fotele Per Sallon

Kosovë, Prishtinë
55.00€
Shes mobiljet per sallon ondulimi

Shes mobiljet per...

Kosovë, Prishtinë
Asete Shtepiake

Asete Shtepiake

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.032479 seconds to load. Memory usage: 5.69 M