Call center

 

Publikuar më 21 Mar, 2018 | Numri i Vizitave: 161 | ID: #6334
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Bregu i diellit

 

Përshkrimi

Eagle call hap konkurs pune per agenta qe kan provoj pune
Dhe te jen njohes te gjuhes zvicrrane per sigurime shendetsore
Per me shum info rreth rrogës 045693333 ju mirpresim


Info:
Emri: Arber

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Mjeshter (Punetore)

Kosovë, Prishtinë
ADMINISTRATORE (8)

ADMINISTRATORE (8)

Kosovë, Prizren

Ofertë Punësimi

Kosovë, Prishtinë

Punetore per...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.044764 seconds to load. Memory usage: 5.68 M