Agjent telefonik

 

Publikuar më 16 Mar, 2018 | Numri i Vizitave: 190 | ID: #6328
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049677440
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Pejë
Info shtes për adresë:   afer Stacionit te Autobusave

 

Përshkrimi

Ne jemi në kërkim të agjentëve gjermanë, shqiptarë, anglezë, italianë dhe spanjollë /
portugezë të cilët janë shumë dinamikë, komunikues dhe madje qe marrin iniciativën vet
për të qenë të suksesshëm në këtë sfere!!!
Ne ju ofrojmë një atmosferë shumë të mirë pune, si dhe pagesë shumë të mirë dhe bonusa!!

Paga Fikse: 450 Euro + Bonusa

Lokacioni Peje: Gjendemi tek ndertesa Pro Credit, perball stacionit te Autobusave!!

Orari i Punes: nga e hëna deri të premten, nga ora 12:00 deri 19:30

Nëse ndiheni të tërhequr nga kjo ofert dhe i plotësoni të gjitha këto kërkesa,
atehere mos hezitoni të na kontaktoni në numrin e telefonit në vijim: 049 677 440

Ju mirpresim!!!!


Info:
Emri: Luljeta Lajqi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

kerkoj puntore potor

ulqin, ulqin
Kërkoi  Frizere & Grimere

Kërkoi Frizere &...

Kosovë, Prishtinë

Punetore per...

Kosovë, Prishtinë

Ofertë Punësimi

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.028713 seconds to load. Memory usage: 5.68 M