OBJEKTI IPET ME QIRA

Publikuar më 05 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 483 | ID: #6245
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044817889
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prizren
Info shtes për adresë:   VETIM SHALA
Sipërfaqja:   750 m2

Përshkrimi

Objekti ipet me qira

Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa.Podrumi, kati përdhesë dhe kati i parë kanë nga 150m2. Secili kat është i përbërë prej 5 zyreve të madhësive mbi 30m2,

Shtepia është shumë e përshtatshme për kryerjen e shërbimeve të noterisë dhe për punë administrative.Është i paisur me gjithë infrastrutkurën përkatëse si nxemjen qëndrore, shumë funksional për punë dhe ka qenë i shfrytëzueshëm nga Ministria e Drejtësisë - departamenti i ndihmave juridike, shërbimi sprovues etj.
Shtepia gjendet në lagjen Ortakoll afër restorant Sharri në Prizren.
Numrat kontaktues 044-817-889


Info:
Emri Juaj: Shpallje
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Lëshojmë  me qira lokalin në Ulpian   D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj.... çmimi 350 tel. 044 312 215.

Lëshojmë me...

Kosovë, Prishtinë
400.00€
Ofrohet PËR #‪‎Qera ‬ Hapësirë afarsite / ZYRE & LOKAL

Ofrohet PËR...

Kosovë, Prishtinë
800.00€
leshoj lokalin me qira

leshoj lokalin me...

Kosovë, Prishtinë
350.00€
leshohet me qira lokali

leshohet me qira...

Kosovë, Prizren
350.00€This page took 0.058876 seconds to load. Memory usage: 5.92 M