Objekti ne shitje

Publikuar më 05 Feb, 2019 | Numri i Vizitave: 519 | ID: #6243
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045617917
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prizren
Info shtes për adresë:   VETIM SHALA
Sipërfaqja:   750 m2

 

Përshkrimi

Objekti shitet .

Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa.Podrumi, kati përdhesë dhe kati i parë kanë nga 150m2. Secili kat është i përbërë prej 5 zyreve të madhësive mbi 30m2,

Shtepia është shumë e përshtatshme për kryerjen e shërbimeve të noterisë dhe për punë administrative.Është i paisur me gjithë infrastrutkurën përkatëse si nxemjen qëndrore, shumë funksional për punë dhe ka qenë i shfrytëzueshëm nga Ministria e Drejtësisë - departamenti i ndihmave juridike, shërbimi sprovues etj.
Shtepia gjendet në lagjen Ortakoll afër restorant Sharri në Prizren.
Numrat kontaktues 044-817-889


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Ngrohje qendrore
  Kondicioner   Parkim
  Linjë Telefoni

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër spitalit   Afër trafikut urban
  Afër asfaltit

Info:
Emri Juaj: Shpallje
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Objekti ne shitje

Objekti ne shitje

Kosovë, Prizren
Shes lokalin në qendër të prishtines te sheshi Zahir Pajaziti

Shes lokalin në...

Kosovë, Prishtinë
5,000.00€
Shitet Hapësirë afarsite / ZYRE & LOKAL

Shitet Hapësirë...

Kosovë, Prishtinë
1,500.00€
SHITET OBJEKTI ME TRUALL

SHITET OBJEKTI ME...

Kosovë, PrizrenThis page took 0.063182 seconds to load. Memory usage: 5.92 M