Banese me 3 Dhoma gjumi ne Prishtine me Rata me firmen

 35.52€

Publikuar më 13 Jan, 2018 | Numri i Vizitave: 33 | ID: #6232
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +38649316068
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Mati 1
Dhoma gjumi:   3
Banjo:   2
Sipërfaqja:   107 m2
Viti i ndërtimit:   2019

Përshkrimi

Shitet Banesa 106.8 m2 me vetëm 35.522€ ne fillim me Kontrate dhe pjesen tjeter me Rata me Firmen deri 24 Muaj, pa Banke.

Permbajtja:
Qendrim ditor dhe Kuzhina
Dhoma e fjetjes per prindër me banjo
Dhoma e fjetjes per femijë
Dhoma tjetër e fjetjes për femijë
Koridori
Banjo
Depo

Mati 1 - Prishtinë
Rruga: Enver Maloku- Rr/C


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Dysheme me pllaka   Dysheme me parket
  Ballkon   Ashensor
  Sigurim   Parkim
  Pishinë   Kabëll për TV
  Linjë Interneti   Linjë Telefoni

Aparat Shtëpiak
  Ngrohje qendrore   Kondicioner

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër dyqaneve   Afër restorantit
  Afër parkut   Afër spitalit
  Afër trafikut urban   Afër pyllit

Info:
Emri Juaj: Festim Bytyçi
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shiten Banesat per Vetem 10% ose 20% me Kontrate dhe pjesa tjeter me Rata

Shiten Banesat per...

Kosovë, Prishtinë
820.00€
Shitet Banesa e Gatshme per Banim- Shume e Pershtatshme

Shitet Banesa e...

Kosovë, Prishtinë
110,000.00€
Ofert per bashkatdhetar

Ofert per...

Kosovë, Prishtinë
Blej banes me 10% pages me kontrat dhe pjesa tjeter me rata

Blej banes me 10%...

Kosovë, Peqin
820.00€This page took 0.038405 seconds to load. Memory usage: 5.79 M