Agjent Tregtar

 

Publikuar më 12 Jan, 2018 | Numri i Vizitave: 180 | ID: #6231
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +37744571663
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Malishevë
Info shtes për adresë:   rr.Yll Morina

Përshkrimi

Kompania Zvicrane "Diamond Dreams", hap vende te lira pune per Gjakovë me rrethinë, ku kërkojme: Agjent Tregtar (30)

Kushtet për aplikim janë:

- Të jete komunikativ/e e sjellshme dhe te posedoj veture personale.

- Perparsi kanë aplikuesit te cilet punojn ne çift Mashkull Femer

- Pagesat behen me standarte evropiane plus provizion

Kompania gjithashtu ofron pushime jashte vendit per te gjithe puntoret e kompanise, si dhe udhetime seminarike te ndryshme neper Bote.

Kanditati/ja per aplikim duhet te sjell me vete nje dokument identifikues ose dergoni CV e juaj se bashku me nje fotografi ne
e-mail:[email protected]

Tel: 049402094
Tel:dhe:Viber:+37744571663

Na kontaktoni nga ora 10:00 deri 16:00


Info:
Emri: arber

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Kërkoi  Frizere & Grimere

Kërkoi Frizere &...

Kosovë, Prishtinë
Kerkojm Agjent/e Tregtar

Kerkojm Agjent/e...

Kosovë, Prishtinë
Call agent

Call agent

Kosovë, Prishtinë
Agjent Tregtar

Agjent Tregtar

Kosovë, MalishevëThis page took 0.032095 seconds to load. Memory usage: 5.68 M