Shitet Toka

 2,600.00€

Publikuar më 11 Jan, 2018 | Numri i Vizitave: 219 | ID: #6230
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Sipërfaqja e Truallit:   78 ari

 

Përshkrimi

Shitet Toka ne Magjistralen Prishtine -Ferizaj , esht e pershtashme per ndertim te lart dhe te ult dhe per cdo lloj biznesi.
Toka ka Dokumentacion te rregullt dhe te plote.
Per informata tjera: +4915206513247


Cilësit e Prones
  Tokë ndërtimi   Tokë industriale
  Ujësjellës   Rrymë
  Linjë Telefoni   Ka bunar

Info:
Emri Juaj: Agron
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet Trolli 25 Ari ne Kijeve

Shitet Trolli 25...

Kosovë, Klinë
3,000.00€
Shiten 24 Ari ne Magjistralen Prishtine-Podujev

Shiten 24 Ari ne...

Kosovë, Prishtinë
150,000.00€

SHITEN TROJE në...

Kosovë, Gjakovë
3,600.00€
Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem  ne By-pass e Fier – Levan në Albania.

Shitet toka 25...

Shqipëri, FierThis page took 0.030511 seconds to load. Memory usage: 5.74 M