Toka ne shitje

 2,100.00€

Publikuar më 11 Jan, 2018 | Numri i Vizitave: 271 | ID: #6229
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Sipërfaqja e Truallit:   74 ari

 

Përshkrimi

Shitet Toka ne Magjistralen Prishtine - Ferizaj .Toka esht e pershtashme per ndertim te lart dhe te ult dhe cdo lloj biznesi , ka Dokumetacion te rregullt dhe te plote.Rruga esht 5m .
Per informata tjera: +4915206513247


Cilësit e Prones
  Tokë ndërtimi   Tokë industriale
  Ujësjellës   Rrymë
  Ka burim të ujit

Rrethina
  Afër trafikut urban

Info:
Emri Juaj: Agron
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitet Toka

Shitet Toka

Kosovë, Prishtinë
2,600.00€
Toka ne shitje

Toka ne shitje

Kosovë, Prishtinë
2,100.00€
Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore

Shitet toka me...

Shqipëri, Fier
8.00€
Shitet Toka 1 Hektar e 2 Ari ne Mleqan

Shitet Toka 1...

Kosovë, Drenas
2,000.00€This page took 0.031093 seconds to load. Memory usage: 5.74 M