banese me qera

 220.00€

Publikuar më 10 Jan, 2018 | Numri i Vizitave: 222 | ID: #6228
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   045244321
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   bregu i diellit
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   55 m2
Viti i ndërtimit:   2002

 

Përshkrimi

Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte dy-dhomshe posedon kuzhinen banjon si dhe ka ballkon, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Qmimi eshte 220,ne te perfshihen te gjitha shpenzimet.Ju faleminderit ..


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Kuzhinë   Ballkon
  Parkim   Kabëll për TV
  Linjë Interneti

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave

Shërbime përfshirë në çmim:
  Kabëll për TV   Ujë
  Rryma   Ngrohja

Rrethina
  Afër qendres

Info:
Emri: artan

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoje banesen me qira

Leshoje banesen me...

Kosovë, Prishtinë
0.00€
banesa me qera

banesa me qera

Kosovë, Prishtinë
0.00€
Leshoj banesen me qira

Leshoj banesen me...

Kosovë, Prishtinë
200.00€

Lëshoj me qira...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.034560 seconds to load. Memory usage: 5.79 M