RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

 

Publikuar më 01 Jan, 2019 | Numri i Vizitave: 474 | ID: #6223
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   37744845808
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Prishtina - Kosovo

Përshkrimi

1. Rrit penisin deri ne 14.224 cm per gjithmon
2.. erixione te forta
3. Rezultati i pare ne javen e pare
4. Rritja e vellimit deri ne 69%
5.qendrushmeri ne sex
6. gjatesi, zgjerim
Turbo MAX Blue i riu ofron edhe deri 350% rezultate më të mira se formula e vjetër!

Kjo do të thotë më shumë energji, ereksione edhe më të forta, përmbajtshmëri mbi njerëzore dhe madje deri 9.5 cm për vetëm një muaj!
Per 1 muaj fllaster ne qdo 14 ore e mbeshtjell fllasterin ne lekuren e bute dhe pas 4 ditesh kenaqunii ne sex te gjate me penis te dukshem e te madhe dhe me erecion te forte.
Turbo Max Blue Patches përshpejtojnë përbërësit e tyre aktivë për të stimuluar epshin mashkullor dhe për të stimuluar ereksionin e lartë.
Turbo Max Blue janë arna revolucionare, të dizajnuara në mënyrë që përbërësit e tyre të natyrshëm të thithin shpejt përmes lëkurës së trupit. Sistemi i tyre 100% natyral gjithashtu ka përfitime të shumta për shëndetin e përgjithshëm.
Me hulumtime afatgjata të fitocentrizës, shkencëtarët kanë zbuluar substanca natyrale që rrisin nivelet e testosteronit, rrisin qarkullimin e gjakut në penis dhe sigurojnë ereza më të mira. Substancat aktive arna Turbo Max Blue punojnë shpejt dhe nuk kanë efekte anësore.

Me përdorimin e rregullt të patch-it Turbo Max Blue mund të presësh ngritje të përmirësuar, libido më të mirë dhe ereza të kontrolluara në vetëm 3 javë. Ku e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmon.

Turbo Max Blue është i dedikuar për këdo që dëshiron të rritë epshin dhe të përmirësojë ngritjen, i dorëzojnë përbërësit drejtpërdrejt në qarkullimin e gjakut dhe fillojnë menjëherë me veprim.

Turbo Max Blue Patches janë produkti më i sigurt për të rritur testosteronin në penis. Ato janë bërë nga përbërësit 100% natyralë dhe nuk përmbajnë asnjë efekt anësor që mund të dëmtojë shëndetin tuaj.
Metoda e përdorimit:

Ngjit çdo ditë për një copë toke në një pjesë të pastër të lëkurës. Ditën tjetër vetëm të zëvendësojë patch patch vjetër me një të ri. Kini kujdes të mos e mbani patch gjithmonë në të njëjtin vend, në mënyrë që lëkura të mund të pushojë.
Eshte e perbere krejtesisht nga bimet natyrale.
Gingseng, Xhinko Biloba, Saw Palmetto, Damiana, Muira puama, Guarana,

Përbërësit aktivë:

- Gingseng,

Ajo përmirëson fuqinë ngrerë dhe rrit epshin. Përveç kësaj, ajo ndikon në sistemin nervor qendror dhe impuls nervor udhëton më shpejt se penisi në tru që do t'ju sjellë orgazma mahnitëse!

- Xhinko Biloba

Shumë njerëz e përdorin këtë fabrikë për të rritur përqendrimin dhe kujtesën, sepse rrit microcirculation. Përveç rritjes së qarkullimit të gjakut në tru, i cili do të kontribuojë në një përvojë më të fuqishme të orgazmës, xhinko gjithashtu përmirëson rrjedhjen e gjakut në penis, gjë që do të kontribuojë në ngritjen tuaj.

- Saw Palmetto

Saw Palmetto është një nga bimët e pakta që forcojnë indet e trupit, veçanërisht ato të muskujve. Për shkak të përbërësve aktivë të kësaj bime në arna Turbo Max Blue, mbledhja juaj do të jetë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme si kurrë më parë!

- Damiana

Ka kohë që njihet si një nxitës Maja vjetër dhe nxitës të fuqishëm seksual, përveç efekteve të saj të shumta, Damiana rrit ndjeshmërinë e penisit ndaj stimujve, kështu që do të çdo touch do të jetë një përvojë krejtësisht të re!

- Muira puama

Kjo bush brazilian në vendin e karnavalit konsiderohet shumë si një nxitës dhe mjekësia moderne ka zbuluar këtë fabrikë për të vepruar si një tonik emocionues për shëndetin fizik dhe mendor.

- Guarana

Një nga stimulantët më të popullarizuar në botë, Turquoise Max Turtlenex guarana ka një rol shumëplanëshe. Përveç zbutjes së lëkurës në mënyrë që substancat aktive të futen në trup sa më shpejt të jetë e mundur, ajo shërben si burim i karburantit shtesë, i cili do t'ju japë fuqinë për seks maratonë.


Info:
Emri: GASHI

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

RRISNI PENISIN E...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.033374 seconds to load. Memory usage: 5.63 M