Golf 6

 6,500.00€

Publikuar më 05 Jan, 2018 | Numri i Vizitave: 30 | ID: #6218
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044130380
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Ferizaj
Info shtes për adresë:   Zaskok
Marka:   Volkswagen
Modeli:   GOLF
Viti:   2009
Kilometrat/Milet:   180000 Km/Mi
Numri I Cilindrave:   (nuk di)
Transmisioni:   Me shpejtësi
Karburanti:   Naftë
Numri i Dyerve:   2
Ngjyra:   Hiri
Kondicioni:   i/e re

 

Përshkrimi

Golf 6 2.0 TDI, 110PS
I sapoardhur nga Gjermania.
I posedon Klim, ABS, Airbag,Bordkompjuter,Fellne të aluminit,senzor para/mbrapa,Pasqyret me rrymë,Navigacion DVD Player,Komandat ne Timon etj...


Eksterieri
  Drita të ditës   Drita për mjegull (përpara)
  Drita për mjegull (prapa)   Retrovizorët e jashtëm me ngrohje

Interieri
  Timoni nga lëkura   Uleset e veshura me tekstil
  Shtroja nga tekstili para dhe prapa

Siguria
  ABS (Sistem kundër bllokimit të rrotëve)   ESP (Sistem elektronik për stabilitet)
  Alarm (Kundër vjedhjes dhe thyerjes)   Jastekë ajri për vozitësin

Fuknsionaliteti
  CD-player   Klimë
  Navigacion   Lidhje Bluetooth
  Senzorë per parkim   Tregues për shtypjen e gomave
  Treguesi i temperatures së jashtme   Xhamat me hapje / mbyllje elektrike

Info:
Emri: Afrim

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Chrysler Sebring 2.0 CRD Diesel

Chrysler Sebring...

CH, Ticino
4,300.00€
AUDI Q7 ne shitje URGJENTE

AUDI Q7 ne shitje...

Kosovë, Prishtinë
8,500.00€
AUDI Q7 ne shitje

AUDI Q7 ne shitje

Kosovë, Prishtinë
8,999.00€

Mercedes 350 CLS...

Zvicerr, AARAU
22,000.00€This page took 0.034788 seconds to load. Memory usage: 5.95 M