MEDIKAMENTE PER SEX VIMAX, TURBO MAX, etj

 150.00€

Publikuar më 27 Aug, 2019 | Numri i Vizitave: 1485 | ID: #6211
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   +37744845808
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

 

Përshkrimi

– Preferohet përdorimi 6 mujor i kapsulave vimax që të arrihen rezultatet e dëshiruara.
– Mosha e përdorimit është nga 18 deri në pa kufi
– Merret çdo mëngjes nga një kapsulë VIMAX 30min pas ushqimit.
Rezultatet e arritura nga përdorimi i tyre anë të përhershme.
Sa është i sigurt VIMAX?
Vimax Grupi kontrakton prodhuesit më të njohur të shtesave dietale dhe farmaceutike, posedon licencën bazike të farmaceutikës shëndetësore kanadeze. Po ashtu. është e pajisur me licencën e GoodManufacturingPractices (GMP).
Ekipii menaxherëve për sigurimin e cilësisë dhe kontrollin e cilësisë ndihmon në sigurimin e vazhdueshme të produkteve cilësore
Rezultatet e pritura nga përdorimi ikapsulave VIMAX?
Java I-IV
Rritje e dëshirës seksuale dhe qëndrueshmëri më e lartë.
Java IV-VIII
Rritje e gjatësisë dhe trashësisë se penisit
Java IX +
Rritje e gjatësisë, trashësisë dhe fortësisë se penisit
Rezultatet pas çdo përdorimi të kapsulave VIMAX?
– 1 kuti në muaj e rritë penisin 0.5inch
– përdorimi 6 mujor e rritë penisin nga 3-4inch
(1inch = 2.54 cm)
Rezultatet janë individuale.
Per Info. Tel. ose viber +37744845808


Info:
Emri: Gashi

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Tenda (shatora)...

Kosovë, Prishtinë
Mundësi punësimi në Holandë

Mundësi punësimi...

Kosovë, Prishtinë
Shes enterierin

Shes enterierin

Kosovë, Prishtinë
3,000.00€
MEDIKAMENTE PER SEX VIMAX, TURBO MAX, etj

MEDIKAMENTE PER...

Kosovë, Prishtinë
150.00€This page took 0.063288 seconds to load. Memory usage: 5.99 M