Leshoj banesen me qera mbrapa AAK-se

 250.00€

Publikuar më 28 Oct, 2017 | Numri i Vizitave: 137 | ID: #6106
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044211671
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Hyrja C5
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   1
Sipërfaqja:   50 m2

 

Përshkrimi

Leshoj banesen me qera mbrapa AAKs, me cmim sipas marreveshjes.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe gjendet ne katin e pare.
Per me shume info ju lutem lajmrohu ne telefon: 044211671 ku mund te me shkruani edhe ne viber.


Cilësit e Prones
  E mobiluar   Dhomë ndenjeje
  Dhomë ngrënie   Kuzhinë
  Dysheme me parket   Parkim
  Kabëll për TV

Aparat Shtëpiak
  Frigorifer   Shporet elektrik
  Makine e larjes së rrobave   Fshesë Elektrike

Rrethina
  Afër qendres

Info:
Emri: Dukagjin

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Leshoj Banesen me qera ne Dardani tek Ban e Gjelberta

Leshoj Banesen me...

Kosovë, Prishtinë
250.00€
JAPIM BANESA ME QIRA N TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES

JAPIM BANESA ME...

Kosovë, Prishtinë
200.00€
banesa me qira

banesa me qira

Kosovë, Prishtinë
220.00€
Banesë me qira

Banesë me qira

Kosovë, Prishtinë
165.00€This page took 0.051540 seconds to load. Memory usage: 5.80 M