Moler colors

Publikuar më 04 Oct, 2017 | Numri i Vizitave: 133 | ID: #6077
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044296933
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

 

Përshkrimi

Moler profesionalist;
Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj..
Si dhe rinovime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë.
Në ngjyrosjet punet i kryejm me perkushtim te lart.
Punojmë te gjitha punët e moleraj, kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma.
Te gjitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike, ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjindem ne Prishtinë.

Tel: 044-296-933
Viber: +37744296933


Info:
Emri Juaj: Tahir
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Moler colors

Moler colors

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.037446 seconds to load. Memory usage: 5.63 M