SHITEN TROJE në fshatin Moglicë - Gjakovë

 3,600.00€

Publikuar më 10 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 581 | ID: #5892
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044313471
Lloji i shpalljes:   Ofron
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Gjakovë
Info shtes për adresë:   Moglice

Përshkrimi

Shiten 32 ari tokë ( 8 troje nga 4 ari / 20x20 m/ në fshatin Moglicë afër rrugës së asfaltuar Gjakove- Raqe .
Dokumentacioni i rregullt . Çmimi 3600 euro për ari . Përkthimi menjiher pasë kontratës dhe pagesës.
Kontakti Fazli Halilaj nr, mob. + 37744313471


Info:
Emri: Fazli

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

SHITEN TROJE në...

Kosovë, Gjakovë
3,600.00€
Tenda me QIRA ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë Tel 044 213 036

Tenda me QIRA ne...

Kosovë, Fushë KosovëThis page took 0.044756 seconds to load. Memory usage: 5.94 M