Ballina  » Automjete  » Tjera

 Tenda Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare 044 213 036

Publikuar më 07 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 665 | ID: #5847
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Japim Tenda Tavolina karrika me Qira per qdo aheng familjar.
Tendat janë origjinale Gjermane te cilesise se larte
Per Info dhe rezervime Kontakto
Xhabir Jashari
Tel 044 213 036
Ju mirëpresum
Mund te na gjeni ne Facebook
TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Motorra Atv

Motorra Atv

Kosovë, Fushë Kosovë
2,250.00€
Merrni një kredi të shpejtë dhe të besueshme Whatsapp: +355688628618

Merrni një kredi...

10, 10
10.00€
IPTV ILIRIDA vjen me super ofert shiko 12 muaj paguaj 90.00 euro

IPTV ILIRIDA vjen...

Itali, Brescia
90.00€
Tenda tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri

Tenda tavolina...

Kosovë, Fushë KosovëThis page took 0.050587 seconds to load. Memory usage: 5.88 M