Ballina  » Automjete  » Tjera

 Tenda Tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri Tel.044 213 036

Publikuar më 22 May, 2019 | Numri i Vizitave: 874 | ID: #5809
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Fushë Kosovë

Përshkrimi

Japim Tenda Tavolina karrika me Qira per ahenxhet e Juaja familjare
Tendat ( Shatorat) janë prodhim gjerman te cilesise se larte
Per Info dhe rezervime Kontakto
Xhabir Jashari
Tel.044 213 036
Ne Facebook TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tenda me qira 044 213 036 ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë

Tenda me qira 044...

Kosovë, Prishtinë
Tenda tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri

Tenda tavolina...

Kosovë, Fushë Kosovë
Tenda Tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri Tel.044 213 036

Tenda Tavolina...

Kosovë, Fushë Kosovë
MITROVICE- LOKAL ME QERA NE KATIN E PARE TE STACIONI I AUTOBUSAVE TE REMO.COM 83m

MITROVICE- LOKAL...

Kosovë, MitrovicëThis page took 0.050815 seconds to load. Memory usage: 5.88 M