Ballina  » Automjete  » Tjera

 Tenda me qira 044 213 036 ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë

Publikuar më 17 Jul, 2019 | Numri i Vizitave: 1232 | ID: #5387
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Japim Tenda origjinale Gjermane ME qira per ahenxhet e Juaja familjare
Tenda (shatora) posedojne tavolina dhe karrika shume Te mira
Per cilesin dhe korrekteësin ju lutemi binduni vet
Ju mirëpresum
Xhabir Jashari
Tel 044 213 036


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tenda tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri

Tenda tavolina...

Kosovë, Fushë Kosovë
Tenda me qira 044 213 036 ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Vushtrri Mitrovicë

Tenda me qira 044...

Kosovë, Prishtinë
Tenda Tavolina karrika me Qira ne Prishtinë Fushekosovë Kastriot Mitrovicë Vushtrri Tel.044 213 036

Tenda Tavolina...

Kosovë, Fushë Kosovë
Merrni një kredi të shpejtë dhe të besueshme Whatsapp: +355688628618

Merrni një kredi...

10, 10
10.00€This page took 0.052425 seconds to load. Memory usage: 5.99 M