Shiten Banesat Per Vetem 10% Pages Me Kontrat..

Publikuar më 18 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 3139 | ID: #5108
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   049/105-203
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë
Info shtes për adresë:   Mati -1
Dhoma gjumi:   2
Banjo:   2
Sipërfaqja:   85 m2

 

Përshkrimi

Krejt qa duhet eshte 10% Pages me Kontrat
Pjesa e mbetur paguhet deri ne 25 VITE
Ratat mujore i caktoni JU


Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group

Uje 24h
Uji i ngrohte sistem qendror
Qender tregtare
Distance e madhe mes objekteve
Gjelbrim
Siguri
Mundesi e zgjedhjes se materialeve(Pllaka, Laminat, Parket)
Organizimi i baneses sipas deshires
Nxemje Qendrore (Dysheme ose Radiator)
Rryme 24ore per Ashensor dhe sherbimet e perbashketa


Andaj me lejoni qe ne vazhdim tua prezantoj Banesat qe ne i kemi per shitje:

Banesa: 60 m2 Me nje dhome gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa :73 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhin
Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 81 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 83 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 85 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 91 m2 Me dy dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 115m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine
Banesa: 119m2 Me tri dhoma gjumi dhe Salloni me kuzhine.

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: #Liridona Mustafa
049 105 203


Cilësit e Prones
  Dhomë ndenjeje   Dhomë ngrënie
  Kuzhinë   Dysheme me pllaka
  Ballkon   Ashensor
  Sigurim   Garazhë
  Parkim   Pishinë
  Kabëll për TV   Linjë Interneti

Rrethina
  Afër qendres   Afër institucionit parashkollor
  Afër shkollës fillore   Afër shkollës mesme
  Afër kolegjit/universitetit   Afër dyqaneve
  Afër restorantit   Afër parkut
  Afër spitalit   Afër shtëpis të shëndetit
  Afër trafikut urban   Afër asfaltit
  Afër bjeshkëve   Afër fushës sportive

Info:
Emri Juaj: liridona
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Shitët urgjentisht banesa në Larishtë, Prishtinë te ProcreditBank.

Shitët...

Kosovë, Prishtinë
1,100.00€
Shitet banesa ne lagjen e muhaxhereve

Shitet banesa ne...

Kosovë, Prishtinë
83,000.00€
Shiten lokalet afariste në lagjen Kalabria

Shiten lokalet...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.064549 seconds to load. Memory usage: 5.96 M