Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne PrishtinĂ« FushkosovĂ« Kastriot Vushtrri Mitrovic Tel.044 213 036

Publikuar më 25 May, 2019 | Numri i Vizitave: 4244 | ID: #4278
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


NumĂ«ri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   KosovĂ«
Rajoni:   PrishtinĂ«

Përshkrimi

Japim Tenda me Qira per Ahenxhet e Juaja familjare .
Tendat Jan prodhim gjerman Te cilsis se lart.
Tendat Jan Te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise.
Per Info dhe rezervime kontakto
Xhabir Jashari
Tel 044 213 036
Mund Te na gjeni edhe ne Facebook
TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne Prishtinë Fushkosovë Kastriot Vushtrri Mitrovic Tel.044 213 036

Tenda (Shatora)...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.069535 seconds to load. Memory usage: 5.97 M