Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne PrishtinĂ«,FushkosovĂ«,Kastriot,Vushtrri ,MitrovicTel 044213036

Publikuar më 24 May, 2019 | Numri i Vizitave: 2918 | ID: #4208
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Vendi:   KosovĂ«
Rajoni:   PrishtinĂ«

Përshkrimi

Japim tenda (Shatora ) Tavolina Karrika me Qira,Tendat jane te madhesive te ndryshme sipas marreveshjes dhe porosise.Transporti dhe montimi gratis.
Per Info dhe rezervime kontaktoni ne
Tel 044 213 036
Ju mirepresum
Xhabir Jashari
Mund Te na gjeni edhe ne Facebook
TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Lëshojmë  me qira lokalin në Ulpian   D8 përball spitaleve me 50 m2 e përshtatshme për ordinancë, barnatore etj.... çmimi 350 tel. 044 312 215.

Lëshojmë me...

Kosovë, Prishtinë
400.00€
leshohet me qira lokali

leshohet me qira...

Kosovë, Prishtinë
350.00€
Tenda (Shatora) Tavolina Karrika me Qira ne Prishtinë,Fushkosovë,Kastriot,Vushtrri,MitrovicTel 044213036

Tenda (Shatora)...

Kosovë, Prishtinë
Tenda (shatora) tavolina karrika me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Vushtrri ,Mitrovice

Tenda (shatora)...

Kosovë, Fushë KosovëThis page took 0.068263 seconds to load. Memory usage: 6.03 M