Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Mitrovice ,Vushtrri

Publikuar më 29 Mar, 2019 | Numri i Vizitave: 4008 | ID: #3630
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Vushtrri

Përshkrimi

Japim tenda gjermane tavolina karrika me qira,shatorat jane te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise,per Info dhe Kontakte Tel 044 213 036
Mund te na gjeni edhe ne Facebook TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Tenda (shatora) tavolina karrika me qira ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Mitrovice ,Vushtrri

Tenda (shatora)...

Kosovë, VushtrriThis page took 0.066596 seconds to load. Memory usage: 5.91 M