Ballina  » Kafshë  » Tjera

 Oferta speciale Tenda me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Mitrovice ,Vushtrri

Publikuar më 22 Jun, 2019 | Numri i Vizitave: 3413 | ID: #3300
Shpërndaje   Ruaje   Largo shpalljen e preferuar   Printo   Raporto  


Numëri i telefonit:   044 213 036
Vendi:   Kosovë
Rajoni:   Prishtinë

Përshkrimi

Japim tenda shatora tavolina karrika me qira per Dasma Muzik koncerte si dhe qdo aheng tjeter familjar
Tenda Jan te madhesive te ndryshme sipas nevojes dhe porosise
Tendat i japim ne Prishtine F.Kosove Kastriot Vushtrri Mitrovice me rrethin
Per rezervime dhe informata kontakto ne Tel 044 213 036
Mund te na gjeni edhe ne Facebook
TENDA ME QIRA


Info:
Emri Juaj: Xhabir Jashari
Më shumë shpallje nga ky përdorues

Dërgo e-mail shitësit

Ju lutemi shkruani tekstin e shfaqur në imazhin e më poshtëm.


 

Shpallje te ngjajshme

Oferta speciale Tenda me qira 044 213 036 ne Prishtine ,Fushekosove ,Kastriot ,Mitrovice ,Vushtrri

Oferta speciale...

Kosovë, PrishtinëThis page took 0.050172 seconds to load. Memory usage: 5.92 M